Nákupní košík

Collistar & illy

Lak na nehty, 316 Latte Macchiato

Kód: CO10686, Intenzivní, lesklé, hluboké barvy laků na nehty s olejovými výtažky a zrcadlovým efektem. V hřejivých odstínech kávy z kolekce Collistar & ILLY– získáte dokonalou manikúru, která přitáhne každý pohled.
Cena s DPH: 225 Kč/ks
Obrázek výrobku Lak na nehty, 316 Latte Macchiato

Lak na nehty, 317 Caffe Macchiato

Kód: CO10687, Intenzivní, lesklé, hluboké barvy laků na nehty s olejovými výtažky a zrcadlovým efektem. V hřejivých odstínech kávy z kolekce Collistar & ILLY– získáte dokonalou manikúru, která přitáhne každý pohled.
Cena s DPH: 225 Kč/ks
Obrázek výrobku Lak na nehty, 317 Caffe Macchiato

Lak na nehty, 320 Ristretto

Kód: CO10690, Intenzivní, lesklé, hluboké barvy laků na nehty s olejovými výtažky a zrcadlovým efektem. V hřejivých odstínech kávy z kolekce Collistar & ILLY– získáte dokonalou manikúru, která přitáhne každý pohled.
Cena s DPH: 225 Kč/ks
Obrázek výrobku Lak na nehty, 320 Ristretto

Rtěnka, 73 Cappuccino

Kód: CO12373, Rtěnky Puro z kolekce Collistar &ILLY zaručují dokonalé líčení a lifting, obsahují vitamín A, E, aloe vera, výtažek rýžového oleje, působí proti procesům stárnutí. Rty díky tomuto složení, budou působit větší a plnější.
Cena s DPH: 519 Kč/ks
Obrázek výrobku Rtěnka, 73 Cappuccino

Rtěnka, 74 Caffe Macchiato

Kód: CO12374, Rtěnky Puro z kolekce Collistar &ILLY zaručují dokonalé líčení a lifting, obsahují vitamín A, E, aloe vera, výtažek rýžového oleje, působí proti procesům stárnutí. Rty díky tomuto složení, budou působit větší a plnější.
Cena s DPH: 519 Kč/ks
Obrázek výrobku Rtěnka, 74 Caffe Macchiato

Rtěnka, 76 Moka

Kód: CO12376, Rtěnky Puro z kolekce Collistar &ILLY zaručují dokonalé líčení a lifting, obsahují vitamín A, E, aloe vera, výtažek rýžového oleje, působí proti procesům stárnutí. Rty díky tomuto složení, budou působit větší a plnější.
Cena s DPH: 519 Kč/ks
Obrázek výrobku Rtěnka, 76 Moka

Rtěnka, 77 Ristretto

Kód: CO12377, Rtěnky Puro z kolekce Collistar &ILLY zaručují dokonalé líčení a lifting, obsahují vitamín A, E, aloe vera, výtažek rýžového oleje, působí proti procesům stárnutí. Rty díky tomuto složení, budou působit větší a plnější.
Cena s DPH: 519 Kč/ks
Obrázek výrobku Rtěnka, 77 Ristretto

Oční linky, 28 Caffe

Kód: CO15328, Precizní štěteček umožňuje dokonale nalíčit a podkreslit kontúry očí, dokonalé linky, které drží během celého dne. Složení obsahuje chitin, která je znám svými skvělými vyhlazujicími, hydratačními a ochrannými vlastnostmi a dále pryskyřici z akácie senegalské, která zajišťuje kvalitní držení linek na očích.
Cena s DPH: 599 Kč/ks
Obrázek výrobku Oční linky, 28 Caffe

Oční stíny, 1 Caffe Freddo

Kód: CO15507, Rozdílné textury očních stínů od intenzivní a teplé moka po krémově delikátní odstíny - matné, saténové, perleťové. Hedvábná konzistence, která dovoluje vytvářet dlouhotrvající líčení očí s velmi podmanivým efektem. Paletka obsahuje 2 aplikátory.
Cena s DPH: 905 Kč/ks
Obrázek výrobku Oční stíny, 1 Caffe Freddo

Oční stíny, 2 Caffe Caldo

Kód: CO15508, Rozdílné textury očních stínů od intenzivní a teplé moka po krémově delikátní odstíny - matné, saténové, perleťové. Hedvábná konzistence, která dovoluje vytvářet dlouhotrvající líčení očí s velmi podmanivým efektem. Paletka obsahuje 2 aplikátory.
Cena s DPH: 905 Kč/ks
Obrázek výrobku Oční stíny, 2 Caffe Caldo

Tužka na obočí, 1 Cappuccino

Kód: CO15947, Líčení obočí několika tahy: Ideálně zvýrazňuje tvar a barvu, definuje, podkresluje obočí s výsledkem dokonalosti a plnosti po celý den.
Cena s DPH: 495 Kč/ks
Obrázek výrobku Tužka na obočí, 1 Cappuccino

Tužka na obočí, 2 Moka

Kód: CO15948, Líčení obočí několika tahy: Ideálně zvýrazňuje tvar a barvu, definuje, podkresluje obočí s výsledkem dokonalosti a plnosti po celý den.
Cena s DPH: 495 Kč/ks
Obrázek výrobku Tužka na obočí, 2 Moka

Tužka na obočí, 3 Ristretto

Kód: CO15949, Líčení obočí několika tahy: Ideálně zvýrazňuje tvar a barvu, definuje, podkresluje obočí s výsledkem dokonalosti a plnosti po celý den.
Cena s DPH: 495 Kč/ks
Obrázek výrobku Tužka na obočí, 3 Ristretto

Tvářenka, 1 Medium Roast

Kód: CO16069, Jedinečný pudr bronzer z kolekce Collistar & ILLY pro konturování obličeje s efektem přirozeného opálení. Obsahuje přítomnost vzácných aminokyselin, které přinášejí pleti hydrataci a ochranu.
Cena s DPH: 825 Kč/ks
Obrázek výrobku Tvářenka, 1 Medium Roast

Tvářenka, 2 Dark Roast

Kód: CO16070, Jedinečný pudr bronzer z kolekce Collistar & ILLY pro konturování obličeje s efektem přirozeného opálení. Obsahuje přítomnost vzácných aminokyselin, které přinášejí pleti hydrataci a ochranu.
Cena s DPH: 825 Kč/ks
Obrázek výrobku Tvářenka, 2 Dark Roast

Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH.